flag-en flag- flag-nl
2009
    
Tuesday 24 December 2013

18.Jan.09
Achim Kaufmann – solo piano (impro)

 

1.Feb.09
Monika Akihary – voice, Niels Brouwer – guitar, Stevko Busch – piano (world-jazz)

 

15.Feb.09
Zang kwartet ‘Quatre Bouches’ met Dante Boon – piano
Brahms, Schumann, nieuw gecomponeerd repertoire

 

1.Mär.09
Veenendaal/Kneer/Sun (triojazz)

 

15.Mär.09
Composities en (Jazz)Improvisaties
Duo Koleva – van Otterloo, met Dante Boon en Stevko Busch
Tatiana Koleva – marimba/percussie, Rutger van Otterloo – saxofoons, Dante Boon en Stevko Busch – piano

 

5.Apr.09
WoordMuziek: Rozalie Hirs & Stevko Busch
o.m. Gekromde ruimte (2009); tekst en muziek door Rozalie Hirs
Rozalie Hirs – stem, sounds; Stevko Busch – piano; Ned McGowan – fluit; Tobias Klein – contrabasklarinet, electronica, Joost Buis – trombone, lapsteel gitaar, Arnold Dooyeweerd contrabas, en Robert van Heumen – computer en controllers

 

19.Apr.09
Composities en Improvisaties
Braam & Mulder & Wiegers & Kaptijn
Michiel Braam – solo piano improvisatie; Trio 7090: Nora Mulder – piano, cymbalom; Bas Wiegers – viool; Koen Kaptijn – trombone
Trio7090 + Braam

 

3.Mai.09
Improvisatie Cologne/Amsterdam
Zoubek & Hübsch & Fuhler & Vatcher
Phillip Zoubek – prepared piano, Carl-Ludwig Hübsch – tuba, Cor Fuhler – Keyolin, Michael Vatcher – drums

 

17.Mai.09
WoordMuziek
Nina Targan Mouravi & Helena Basilova
In de serie ‘WoordMuziek’ van Pianolab. Amsterdam zal Mouravi door haar vertaalde Russische poëzie van o.a Fjodor Tjoettsjev en Osip Mandelstam voordragen, gecombineerd met pianomuziek van tijdgenoten.

 

7.Jun.09
Dubbelconcert: Improvisatie en Klassiek
Bart van Dongen ‘The Kitchen Sessions’
Daniël Kramer ‘In de Buitenlucht’

 

21.Jun.09
Real-time composities Berlin/Amsterdam
Mayas / Nutters / Olsen / Galvez Kwartet
Carlos Galvez Taroncher – basklarinet, Magda Mayas – piano, Koen Nutters – contrabas, Morten J. Olsen – percussie

 

06 September 2009 – 15.00
Amsterdam/Berlin Jazz & Improvisatie
Michiel Scheen – piano & Tobias Delius – sax

 

18 sep ’09 – 20.00; Zephyros Ensemble
Young Masters (composities)
Zephyros Ensemble
Frances Elliott (United States) – flute; Anna voor de Wind (Holland) – clarinet; Marleen Wester (Holland) – violin; Antonis Pratsikanis (Greece) – cello; Adam Jeffrey (Australia) – percussion; Simona Strungaru (Romania) – piano

 

4 oct ’09 – 15.00; Vysniauskas, Estoppey, Hasselberg, Luther
Young Masters (european jazz)
Dominikas Vysniauskas (LIT) – trp, Gilles Estoppey (CH) – piano, Joao Hasselberg (P) – bass, Henning Luther (D) – drums

 

16 Oktober 2009 – 20.00
Compositie / Improvisatie
Robert van Heumen – computer en controller, Tobias Klein – contrabas clarinet, Stevko Busch – piano
Samuel Vriezen – WF/WF – solo compositie

 

01 November 2009 – 15.00
JazzKlezImpro
Burton Greene-piano & Perry Robinson-klarinet Duo: “Two Voices In the Desert”
Julie Sassoon – solo piano

 

22 November 2009 – 15.00
Kinderconcert en WoordMuziek – Schumann en Oscar Wilde
SCHUMANN VERTELT… een vertelconcert voor iedereen vanaf 8 jaar.
Troupe A Dour
Cisca Boermans – verteller; Irina Parfenova – piano; Pieter Scholten – regie; Jeannette de Baat – decor

 

6 December 2009 – 15.00
Studenten van de Ligeti Academy
(i.s.m. de masteropleiding van het Sweelinck Conservatorium o.l.v. Asko|Schönberg Ensemble)

 

18 December 2009 – 20.00
De Stilte van de Langste nacht
Keiko Shichijo – solopiano

Morton Feldman: Triadic Memories (1981)